Svatební fotografie

Svatba

Krásné fotky z vašeho svatebního dne. Žádné strojené pózy, jen přirozené emoce a momentky zachycené na můj fotoaparát. Takovým způsobem mě baví fotit svatby a stejně tak vás budou bavit výsledné fotky!

Fotografie rodiny a dětí

Rodina & děti

Přirozené fotky vaší rodiny nebo vašich dětí. Žádné strojené fotky z ateliéru. Jen vy, já s fotoaparátem a hromady zábavy a smíchu během procházky, díky které vzniknou fotky, které se budou líbit nejen vám, ale celé vaší rodině.

Koncerty, společenské akce, plesy

Koncerty, kulturní akce, plesy

Pořádáte koncert, kulturní akci, firemní či maturitní ples a poohlížíte se po vhodném fotografovi? Svěřte mi focení vaší akce a těšte se ze skvělých fotek plných neopakovatelných okamžiků.

Školák s taškou

Školy

S dětmi je radost spolupracovat a při focení je radost ještě větší! Nevěříte? Napište mi a domluvíme se na focení vašich žáků nebo učitelského sboru. Od prvňáčků, až po portréty na maturitní tablo.

Obývací pokoj, reality

Reality

Ať už prodáváte nebo pronajímáte svou nemovitost, kvalitní fotografie ji pomůže zviditelnit vždy. Svěřte do mých rukou nafocení Vaši nemovitosti a nechte fotky svých realit zazářit!

Firmy

Firemní fotky

Vytvoření profesionálního setu fotografií pro váš firemní web, PR a sociální sítě. Profi portréty zaměstnanců na pracovišti nebo v areálu Vaší společnosti. Focení firemních akcí (školení, prezentace, konference, teambuilding, firemní večírky aj.)

ČEHO SI NA MĚ ZÁKAZNÍCI CENÍ?

Rychlé dodání

Vždy se snažím, abyste na fotky nemuseli dlouho čekat.

Přiměřená cena

Ceny za fotografické služby držím na přijatelné úrovni.

Přátelský přístup

Jsem přátelský a stejně tak vždy přistupuji ke svým zákazníkům.

JAKÝ JE DALŠÍ POSTUP?

Vybrali jste si službu? Výborně! Nyní se podívejte, jak postupovat dále...

1.
Kontaktujte mě

Zavolejte mi, nebo napište pomocí kontaktního formuláře s Vaším dotazem na fotografickou službu.

2.
Osobní schůzka

Následně se sejdeme, prodiskutujeme Vaše požadavky na focení, moje možnosti a podepíšeme smlouvu.

3.
Upřesnění fotografování

Před termínem fotografování Vás budu kontaktovat s upřesněním a potvrzením harmonogramu focení.

CO O MĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Přečtěte si, co o mě říkají klienti.

Petra a Richard

“Břéťu jsme oslovili, aby nám nafotil náš celý svatební den. Jsme velmi rádi, že jsme zvolili focení od příprav po večerní zábavu. Dlouho budeme vybírat, které fotky si dáme do alba, protože jsou všechny krásné. Břéťa je zároveň velký sympaťák, tak jsme se během focení cítili komfortně. Díky tomu vznikly nádherné fotky, které zachytily náš dokonalý den. Břéťo, moc děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů, jako jsme byli my.”

Petra a Richard
Klára a Jirka

“Břéťa je prima fotograf, rozumný a ochotný. Jel za námi z Pardubic až za Solnici, kde nafotil naše přípravy a vydržel s námi až do pozdních večerních hodin. Navíc si během přejezdu na obřad nečekaně zařídil auto s nevěstou, za což mu patří velký dík.”

Klára a Jirka
Kamila a Lukáš

“Ceníme si rychlosti a kvalitu zpracování výsledných fotek. Pár týdnů před svatbou jsme se setkali osobně, abychom se poznali a zkusili si nafotit několik zušebních snímků. Podle toho jsme pak vzájemně věděli, co od sebe máme očekávat a jaké jsou naše představy. Během focení portrétů nám Břeťa radil, jak se postavit a tvářit se, aby fotky vypadaly dobře. Všechno vyšlo prostě skvěle a rozhodně doporučujeme i dál.”

Kamila a Lukáš
Lucie a Štefan

“Z našeho svatebního dne máme kompletně zachyceny všechny krásné momenty, jen díky Břéťovi. Myslím, že lépe jsme si fotografa vybrat nemohli. Výborně jsme se na všem dohodli. Břéťa zachytil celý náš svatební den od příprav až po zábavu, vždy byl k dispozici a opravdu všechno a všechny fotografoval. Výsledek stojí opravdu za to. Navíc musím dát ještě velké plus Břéťovi jako osobě. Je to prostě sympaťák, pro každou srandu a opravdu mu záleželo na tom, abychom byli spokojeni. A to my jsme. Děkujeme!”

Lucie a Štefan