Svatební fotografie

Fotografování svateb

Jeden z mých nejoblíbenějších fotografických žánrů. Fotografování svatby je zábava i adrenalin zároveň. Nejraději fotím celý den, kdy můžu zachytit Váš den "D" jako jeden celistvý příběh – od ranních příprav, přes obřad, až po hostinu. Nepotřebujete fotografa na svatbě celý den? V tom případě si mě můžete objednat jen na jeho část.

Rodinná fotografie

Focení rodiny a dětí

Dříve či později v každé rodině přijde čas, kdy chceme mít nějaké hezké fotky svých ratolestí nebo své rodiny. Pro sebe do obrázku, pro babičku, pro dědu… však to známe všichni. Pro tyto účely nabízím fotografování Vaší rodiny, dětí nebo třeba babičky a dědečka s vnoučaty.

Kulturní akce

Koncerty, společenské akce, plesy

S fotografováním kulturních a společenských akcí mám dlouholeté zkušenosti. Fotoreporty z různých vystoupení a akcí v mém okolí byly jedny z mých úplně prvních zakázek, které jsem měl možnost fotografovat. Pořádáte koncert, kulturní akci, či ples a poohlížíte se po vhodném fotografovi? Dejte mi vědět, určitě se dohodneme.

Portréty

Portrétní fotografie

Portrétní fotografie patří nejen mezi nejrozšířenější, ale také mezi nejoblíbenější fotografické žánry.

Nabízím Vám nafocení portrétů v uvolněné atmosféře během společné procházky na dohodnutém místě (park, příroda, Vaše oblíbené místo aj.). S sebou můžete vzít kamaráda, kamarádku, přítele... prostě kohokoliv, vedle kterého se budete cítit dobře a přirozeně. Během takového focení bývá velká legrace a vznikají tak moc pěkné snímky, které se budou líbit nejen Vám.

Nejprve osobní schůzka

Než se pustíme do jakéhokoliv focení, domluvíme si osobní schůzku, během které se seznámíme a probereme všechny detaily, Vaše konkrétní představy a požadavky.

Co získáte?

  • profesionální úpravu dohodnutého množství fotografií
  • dvě velikosti snímků – originální (vhodné pro tisk) a zmenšené (vhodné pro zobrazení například na internetu)
  • vybrané snímky v barevné a černobílé variantě (platí pro svatby)
  • předání fotografií na flash disku v dárkové krabičce, případně jako online archiv ke stažení

Máte dotaz?

Máte dotaz? Nenašli jste zde hledanou informaci? V takovém případě neváhejte a kontaktujte mě. Rád Vám odpovím.