Svatební fotografie

Svatba

Krásné fotky z vašeho svatebního dne. Žádné strojené pózy, jen přirozené emoce a momentky zachycené na můj fotoaparát. Takovým způsobem mě baví fotit svatby a stejně tak vás budou bavit výsledné fotky!

Fotografie rodiny a dětí

Rodina & děti

Přirozené fotky vaší rodiny nebo vašich dětí. Žádné strojené fotky z ateliéru. Jen vy, já s fotoaparátem a hromady zábavy a smíchu během procházky, díky které vzniknou fotky, které se budou líbit nejen vám, ale celé vaší rodině.

Koncerty, společenské akce, plesy

Koncerty, kulturní akce, plesy

Pořádáte koncert, kulturní akci, firemní či maturitní ples a poohlížíte se po vhodném fotografovi? Svěřte mi focení vaší akce a těšte se ze skvělých fotek plných neopakovatelných okamžiků.

Školák s taškou

Školy

S dětmi je radost spolupracovat a při focení je radost ještě větší! Nevěříte? Napište mi a domluvíme se na focení vašich žáků nebo učitelského sboru. Od prvňáčků, až po portréty na maturitní tablo.

Obývací pokoj, reality

Reality

Ať už prodáváte nebo pronajímáte svou nemovitost, kvalitní fotografie ji pomůže zviditelnit vždy. Svěřte do mých rukou nafocení Vaši nemovitosti a nechte fotky svých realit zazářit!

Firmy

Firemní fotky

Vytvoření profesionálního setu fotografií pro váš firemní web, PR a sociální sítě. Profi portréty zaměstnanců na pracovišti nebo v areálu Vaší společnosti. Focení firemních akcí (školení, prezentace, konference, teambuilding, firemní večírky aj.)

ČEHO SI NA MĚ ZÁKAZNÍCI CENÍ?

Rychlé dodání

Vždy se snažím, abyste na fotky nemuseli dlouho čekat.

Přiměřená cena

Ceny za fotografické služby držím na přijatelné úrovni.

Přátelský přístup

Jsem přátelský a stejně tak vždy přistupuji ke svým zákazníkům.

JAKÝ JE DALŠÍ POSTUP?

Vybrali jste si službu? Výborně! Nyní se podívejte, jak postupovat dále...

1.
Kontaktujte mě

Zavolejte mi, nebo napište pomocí kontaktního formuláře s Vaším dotazem na fotografickou službu.

2.
Osobní schůzka

Následně se sejdeme, prodiskutujeme Vaše požadavky na focení, moje možnosti a podepíšeme smlouvu.

3.
Upřesnění fotografování

Před termínem fotografování Vás budu kontaktovat s upřesněním a potvrzením harmonogramu focení.

CO O MĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Přečtěte si, co o mě říkají klienti.

Kristína a Honza

“Břéťa má náš hluboký obdiv za osobní nasazení. Před svatbou s námi jel obhlídnout terén zámku a následně nám navrhl, že naši svatbu nafotí jako ucelenou reportáž, což se nám moc líbilo. Ve svatební den tak vstával brzy ráno, aby stihl nevěstino česání a vydržel s námi až do divokého večerního tance.”

Kristína a Honza
Katka a Lukáš

“Při hledání svatebního fotografa nás zaujalo portfolio Břéti. Jsme rádi, že jsme nešlápli vedle. S Břéťou byla perfektní spolupráce. Několik měsíců před svatbou se s námi domluvil na prohlídku místa, kde jsme měli obřad. Během focení byl nepostřehnutelný, přesto zachytil moc krásné okamžiky. No a samotné focení portrétů probíhalo ve velmi uvolněné atmosféře. Moc děkujeme za dárkové předání fotek a s čistým srdcem doporučujeme dalším budoucím novomanželům!”

Katka a Lukáš
Jana a Honza

“Břěťa odvedl skvělou práci, je to člověk na správném místě. Několik týdnů před svatbou si jel omrknout místo obřadu, které je z Pardubic tak trochu z ruky. Ve svatební den s námi strávil téměř 24hodinovou smršť a vyhověl ve všem, co jsme si přáli. Výsledek opravdu stojí za to. Fotky jsou přesně takové, jaké jsme si představovali. Určitě všem doporučujeme, budete spokojeni.”

Jana a Honza
Ivana a Tomáš

“Skvělá spolupráce. Břéťa přijel v domluvený čas a v průběhu svatby bezvadně komunikoval s námi i s ostatními svatebčany, díky čemuž vnikly moc hezké fotky. Navíc za příjemnou cenu. Neváhame doporučit dále.”

Ivana a Tomáš