Jana a Petr

Hned na startu mé sezóny roku 2022 jsem opět fotil svatbu v restauraci Dašické sklepy. Tentokrát pro Janču a Petra, kteří zde byli ubytováni a přáli si nafotit celý den. Během celého dne jsem nafotil spousty krásných momentů.

Tereza a Tomáš

Téměř na konci svatební sezóny jsem měl tu čest fotit svatbu Terce a Tomovi, kteří se brali prvního října v restauraci Dašické sklepy. V jejich důležitý den, bylo nádherně – babí léto v celé své kráse. I díky tomu vznikly moc hezké fotky, však se podívejte.

Míša a Robert

Míša s Robertem mě kontaktovali, zda bych jim nenafotil jejich svatbu, kterou měli naplánovanou na konec září v roubence Radostov nedaleko Nechanic. Jejich svatba se nesla v v pohodovém a kamarádském duchu, což se odrazilo i na fotkách...

Katka a Petr

Jedna z nekrásnějších svateb letošní sezóny, kterou jsem mohl fotit. Tak bych charakterizoval svatbu dvou pohodářů – Káti a Petra, kteří se rozhodli vzít v nádherném prostředí Paběnického mlýna nedaleko Čáslavi.

Alexandra a Daniel

V druhé půlce léta jsem fotil krásnou svatbu Alexandře a Danielovi, kteří měli obřad pod rozlednou Barborka v Horních Raškovicích. Nevěsta na něj přijela stylově. Před domem naskočila do přistaveného kočáru, který je odvezl až na místo obřadu.

Kamila a Lukáš

Super letní svatba Kamily a Lukáše, kteří si řekli své "ANO" v Jiráskových sadech v Hradci Králové. Již jako novomanželé spolu odjížděli veteránem Ford Mustang, který je odvezl na hostinu do krásného prostředí golfového areálu Park Golf.

Pavlína a Lukáš

Krásná letní svatba Pavlíny a Lukáše byla plná českých tradic, které neodmyslitelně k české veselce patří. Pája s Lukášem se brali pod rozhlednou Barborka v Horních Raškovicích a já děkuji, že jsem mohl nafotit jeden z jejich nejdůležitějších a nejhezčích dní.

Anita a David

Na začátku léta jsem měl tu možnost nafotit svatbu Anitě a Davidovi, kteří si pro svůj velký den vybrali pro mě netypické místo – keltský skanzen v Nasavrkách. Jejich svatba byla jedním slovem boží. Vyšlo počasí, na svatbě se stále něco dělo a tak bylo co fotit. Však se podívejte...

Veronika a Pavel

V půlce června jsem měl možnost fotit svatbu Veronice a Pavlovi, kteří se brali v zámeckém parku ve Slatiňanech. Po obřadu a focení portrétů jsme se přesunuli na hostinu do nedalekých Střemošic.

Hanka a Karel

V dubnu 2021 jsem měl tu možnost fotit svatbu sympatickému páru – Hance a Karlovi, kteří si řekli své "ANO" na radnici v Hlinsku v Čechách. Jejich svatba byla skromná a krátká, tak aby vyhovovala současným nařízením.

Žofie a Radim

Jedna z nejhezčích svateb, kterou jsem mohl tento rok fotit. Tak asi těmito slovy bych uvedl svatbu dvou sympaťáků – Žofie a Radima, kteří se rozhodli vzít pod větvemi památného platanu v zámeckém parku v Cholticích.

Ivana a Tomáš

Svatba dvou pohodářů, které nic nerozhodí. Tak bych charakterizoval svatbu Ivany a Tomáše. Abyste mi rozuměli – Ivče a Tomovi bohužel nevyšlo ve svatební den počasí. Bylo pár stupňů nad nulou a silně pršelo. Přesto si ji novomanželé užívali, jako by byl horký letní den.

Nikola a Martin

Nikča s Martinem se brali na krásném místě, v kapli svatého Romelia na zámku v Cholticích. Fotil jsem celý den a domu jsem se tak dostal až v noci. Byl jsem unaven, ale spokojen, protože jsem mohl zachytit všechny krásné momenty, ze kterých se jejich svatba skládala.

Míša a Pavel

Sympatický pár Míša s Pavlem měli svatbu v Kosteleckých Horkách nedaleko Chocně. Přáli si nafotit obřad spolu se skupinovými fotkami a portréty. Pro mě jako fotografa byla radost fotit na tak hezkém místě. Děkuji za důvěru a přeji hodně štěstí v životě!

Anička a David

Anička a David je mladý sympatický pár z Prahy, který se bral 18. července 2020 na Ranči Orlice nedaleko Třebechovic pod Orebem. Na jejich svatbě jsem strávil víc jak půl dne a nejen že mě ji bavilo fotit, ale užíval jsem si ji i jako host. Navíc, na fotkách jim to náramně sluší.

Petra a Jakub

Péťa s Kubou je pro mě pár, který dvakrát rušil svatbu a do třetice jim to vyšlo. Nejprve zjistili, že budou rodina a svatba tak nebyla jak se říká "na pořadu dne", druhý pokus jim zase překazila koronavirová pandemie. Napotřetí jim již svatba dopadla 🙂

Adéla a Petr

26. 6. 2020 – toto krásné datum si pro svoji svatbu vybrala Adéla s Petrem, kteří se brali v myslivecké hájovně v Žiželicích nedaleko Chlumce nad Cidlinou.

Hanka a Jirka

Hanka s Jirkou měli nádhernou svatbu ve stylu boho, propracovanou do posledního detailu. Celá se konala na Ranči Orlice nedaleko Třebechovic pod Orebem. Jsem rád, že jsem mohl být její součástí.

Míša a Vojta

Míša s Vojtou mě kontaktovali několik měsíců před svatbou s tím, zda bych jim nenafotil svatbu od obřadu až po večerní zábavu. Obřad měli v Muzeu loutkařských kultur v Chrudimi a hostinu v tradiční staročeské restauraci ve Starých Čívicích u Pardubic. Další krásná svatba, kterou jsem měl možnost nafotit. Však se podívejte...

Lenka a Ondra

Lenku s Ondrou jsem poznal na svatbě Verči a Michala. Tenkrát ještě jako svatebčany. O rok později mě požádali, zda bych jim nenafotil jejich svatbu, kterou měli na hradě Kunětická hora a v restauraci Na výsluní v nedalekém Srchu.

Jana a Radek

Janča s Radkem mě požádali o nafocení obřadu, který se konal na krásném barokním zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Kromě obřadu ve stylovém Mramorovém sále jsme měli možnost fotit portréty i v romantickém interiéru zámku, který dal fotkám noblesní atmosféru.

Denisa a Lukáš

Denise a Lukášovi se líbily moje fotky, které jsem nafotil jejich kamarádům – Anetě a Jirkovi – na zámku v Chroustovicích. Proto mě oslovili a požádali o nafocení i jejich svatby. Nemohl jsem odmítnout. Tento sympatický pár se bral během krásného dne v kostele v Dolanech. Moc hezká svatba, však se podívejte...

Veronika a Michal

8.8.2018 – toto hezké datum si pro svou svatbu vybrali Verča s Michalem, kteří mě oslovili o její nafocení. Na focení jsem se opět těšil už proto, že si pro její konání vybrali mé oblíbené Dašické sklepy.

Tereza a Martin

Už při prvním setkání jsem viděl, že Terka s Martinem jsou velcí pohodáři, kteří si svůj "Den D" chtějí především užít. Svatbu měli nádhernou. Obřad se konal v kostele v Opočně, zatímco hostinu měli v Restaurantu Dašické sklepy.

Jana a Jan

Pohodová, zábavná a kamarádská. Tak by se dala charakterizovat svatba Janči a Honzy. Jako fotograf jsem si jejich svatbu vysloveně užil.