Už po prvním setkání s Terkou a Martinem jsem věděl, že mám tu čest s velmi pohodovým a přátelským párem, který si svůj "Den D" chce především užít. Nevím, jak zvládali přípravy, ale svatbu měli nádhernou – bez stresů, v absolutní pohodě, obklopeni rodinou a kamarády... Terka s Martinem se brali v kostele Panny Marie v Opočně a na hostinu jsme přejeli do Dašických sklepů.  Musím říct, že jsem si ji jako fotograf maximálně užil. Ještě jednou díky za projevenou důvěru a přeji hodně štěstí v životě.

Názor nevěsty a ženicha

Tereza a Martin na motorce

"Břéťo děkujeme. Focení s tebou byla radost, uvolněná práce. Kolikrát jsme o tobě ani nevěděli. Fotky jsou nádherné. Určitě jsme před tvým objektivem nestáli naposledy."

Terka a Martin

Břetislav Válek, fotograf

Fotograf Břetislav Válek

Jsem fotograf z Pardubic, který se zaměřuje na fotografování svateb. Kromě svateb si mě můžete objednat i na nafocení portrétů, vaší rodiny, dětí nebo jakékoliv kulturní a společenské akce. Svoji působnost zaměřuji především na Východní Čechy. Nebráním se však zavítat kamkoliv v rámci České republiky.

Telefon: +420 775 937 799

Email: info@fotovalek.cz

Facebook

Břetislav Válek, fotograf

Fotograf Břetislav Válek

Jsem fotograf z Pardubic, který se zaměřuje na fotografování svateb. Kromě svateb si mě můžete objednat i na nafocení portrétů, vaší rodiny, dětí nebo jakékoliv kulturní a společenské akce. Svoji působnost zaměřuji především na Východní Čechy (Pardubicko, Chrudimsko, Královéhradecko). Nebráním se však zavítat kamkoliv v rámci České republiky.

Zavolejte mi

Napište mi email

Facebook