Vydáno: 11. října 2023
V květnu 2023 jsem měl možnost fotit malou rodinnou svatbu pro Veroniku a Tomáše, dvou Brňáků, kteří si pro svůj obřad vybrali jedno z nejkrásnějších míst pro svatbu v Česku – zámek Červená Lhota v Jižních Čechách. V den svatby jsem vyrazil do Jižních Čech s předstihem, abych měl čas projít si zajímavá místa na focení portrétů. Chvíli na to mě už vítal ženich, který pomáhal s přípravami obřadu. Samotný obřad byl krátký, ale dojemný. Dojatí novomanželé přijali od svatebčanů gratulace a než jsme se přemístili na Sládků statek, nafotili jsme spousty krásných portrétů. Na hostině jsem byl jen chvíli, protože novomanželé si přáli fotit jen malou část z hostiny. Domu jsem tak jel ještě za světla s pocitem dobře odvedené práce a spoustou hezkých fotek.
Fotograf Břetislav Válek
Jsem fotograf z Pardubic, který se zaměřuje na fotografování svateb. Kromě svateb si mě můžete objednat i na nafocení portrétů, vaší rodiny, dětí nebo jakékoliv kulturní a společenské akce. Svoji působnost zaměřuji především na Východní Čechy. Nebráním se však zavítat kamkoliv v rámci České republiky.
Fotograf Břetislav Válek
Jsem fotograf z Pardubic, který se zaměřuje na fotografování svateb. Kromě svateb si mě můžete objednat i na nafocení portrétů, vaší rodiny, dětí nebo jakékoliv kulturní a společenské akce. Svoji působnost zaměřuji především na Východní Čechy (Pardubicko, Chrudimsko, Královéhradecko). Nebráním se však zavítat kamkoliv v rámci České republiky.