Hanka a Jirka

Hanka s Jirkou měli nádhernou svatbu ve stylu boho, propracovanou do posledního detailu. Celá se konala na Ranči Orlice nedaleko Třebechovic pod Orebem. Jsem rád, že jsem mohl být její součástí.

Míša a Vojta

Míša s Vojtou mě kontaktovali několik měsíců před svatbou s tím, zda bych jim nenafotil svatbu od obřadu až po večerní zábavu. Obřad měli v Muzeu loutkařských kultur v Chrudimi a hostinu v tradiční staročeské restauraci ve Starých Čívicích u Pardubic. Další krásná svatba, kterou jsem měl možnost nafotit. Však se podívejte...

Lenka a Ondra

Lenku s Ondrou jsem poznal na svatbě Verči a Michala. Tenkrát ještě jako svatebčany. O rok později mě požádali, zda bych jim nenafotil jejich svatbu, kterou měli na hradě Kunětická hora a v restauraci Na výsluní v nedalekém Srchu.

Jana a Radek

Janča s Radkem mě požádali o nafocení obřadu, který se konal na krásném barokním zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Kromě obřadu ve stylovém Mramorovém sále jsme měli možnost fotit portréty i v romantickém interiéru zámku, který dal fotkám noblesní atmosféru.

Denisa a Lukáš

Denise a Lukášovi se líbily moje fotky, které jsem nafotil jejich kamarádům – Anetě a Jirkovi – na zámku v Chroustovicích. Proto mě oslovili a požádali o nafocení i jejich svatby. Nemohl jsem odmítnout. Tento sympatický pár se bral během krásného dne v kostele v Dolanech. Moc hezká svatba, však se podívejte...

Veronika a Michal

8.8.2018 – toto hezké datum si pro svou svatbu vybrali Verča s Michalem, kteří mě oslovili o její nafocení. Na focení jsem se opět těšil už proto, že si pro její konání vybrali mé oblíbené Dašické sklepy.

Tereza a Martin

Už při prvním setkání jsem viděl, že Terka s Martinem jsou velcí pohodáři, kteří si svůj "Den D" chtějí především užít. Svatbu měli nádhernou. Obřad se konal v kostele v Opočně, zatímco hostinu měli v Restaurantu Dašické sklepy.

Veronika a Martin

5. srpna jsem měl tu čest nafotit svatbu pohodovému páru Veronice a Martinovi, kteří si řekli své ano v kostele v Hrochově Týnci.

Aneta a Jirka

7.7.2017 – krásné datum a také krásná svatba Anety a Jirky – sympatického páru, který si řekl své ano na zámku v Chroustovicích, nedaleko Hrochova Týnce.

Klára a Jirka

Krásná letní svatba Kláry a Jirky se vším všudy, co k české svatbě patří. S Klárou s Jirkou jsme byli domluveni, že nafotím jejich den D od začátku do konce...

Jana a Jan

Pohodová, zábavná a kamarádská. Tak by se dala charakterizovat svatba Janči a Honzy. Jako fotograf jsem si jejich svatbu vysloveně užil.

Kristína a Honza

Kristína s Honzou si řekli své ano na krásném barokním zámku v Potštejně ve Východních Čechách. A já měl tu čest být u toho jako fotograf.

Renata a Mirek

Renata a Mirek mě požádali, abych jim nafotil jen svatební obřad. Domluvili jsme se a já přijel na Kunětickou horu u Pardubic, kde si tento sympatický pár řekl své ano.