Iveta a Karel

V květnu jsem měl možnost fotit krásnou svatbu pro Ivetu a Karla, kteří si před rodinou a kamarády řekli své životní "ANO" na Farmě Heroutice, která se nachází v nádherné přírodě nedaleko Slapské přehrady. V Herouticích se konají samé hezké svatby a nejinak tomu bylo i v tomto případě. Podívejte se...

Martina a David

Tak na tuhle zářijovou svatbu jsem se obzvláště těšil… Martina s Davidem mi totiž přišli jako fajn snoubenci, se kterými bude na svatbě legrace. A jsem rád, že jsem se nemýlil. Jejich svatba byla přesně taková, jakou jsem čekal. Pohodová, bez stresu. Plná zábavy, legrace a her, při kterých se bavil nejeden svatební host.

Lucie a Štefan

V druhé půlce srpna 2022 jsem měl možnost fotit krásnou svatbu Lucce a Štefanovi v Pivovaru Tupadly. V jejich svatební den bylo nádherně, dorazil jsem na čas a začal s focením příprav. Na obřad jsme se přesunuli do kostela sv. Petra a Pavla v nedaleké Čáslavi, kde měli budoucí manželé obřad.

Petra a Richard

Svatba Petry a Richarda by se dala charakterizovat jako jedna z nejhezčích svateb loňské sezóny. A proč zrovna nejhezčí? Jednak se konala na krásném místě – na zámečku Klokočov, kde jsem ještě svatbu neměl možnost fotit a za druhé se na ní sešla fajn parta svatebních hostů. Vzniklo tak mnoho krásných snímků...

Monika a Martin

Monika s Martinem se brali uprostřed léta na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Jejich svatba byla pořádná jízda. Od začátku až do konce se stále něco dělo... Jídlo, zábava, hry, tanec, přípitky, panáky. No prostě jejich svatba byla fajn, já se bavil a bylo co fotit.

Nikola a Martin

Na začátku léta jsem fotil menší, ale zato moc hezkou svatbu Nikče a Martinovi, kteří si pro svůj velký den vybrali občerstvení Nové místo ve Slatiňanech. Ačkoliv to byla moje první svatba na tomto místě, vše vyšlo na jedničku. Novomanželé si svůj den užili a já opět nafotil moc hezké fotky.

Denisa a Zdeněk

Denča a Zdenda jsou atraktivní mladý pár, který mě požádal o nafocení svatby od samotných příprav, až po večerní zábavu. Ta se odehrávala v zahradách zámku Chrast u Chrudimi. Jsem rád, že vše klaplo na jedničku a novomanželé mi ze svatební cesty děkovali za krásné fotky.

Kateřina a Lukáš

Na konči června jsem fotil moc hezkou svatbu Káti a Lukáše, kteří si pro svůj obřad a novomanželské focení nemohli vybrat hezčí místo. A tím místem byly zahrady Bartolomějského návrší v Kolíně. I přes nepřízeň počasí během obřadu se nám podařilo nafotit moc hezké fotky. Však se podívejte...

Markéta a Martin

Hezká letní svatba se vším, co k české svatbě patří. Tak bych asi charakterizoval svatbu Markéty a Martina, kteří měli obřad v Občanské záložně v Přelouči a hostinu v nedaleké restauraci v obci Břehy.

Adéla a Zdeněk

Adéla a Zdeněk se brali v samém srdci Vysočiny, v obci Račín nedaleko Velkého Dářka ve stylovém hotelu Leopold. Po příjezdu mě uvítalo nádherné prostředí, kde byla radost fotit. Co víc si přát. Krásné místo, fajn novomanželé a super svatební program s prohlídkou místního minipivovaru.

Jana a Petr

Hned na startu mé sezóny roku 2022 jsem opět fotil svatbu v restauraci Dašické sklepy. Tentokrát pro Janču a Petra, kteří zde byli ubytováni a přáli si nafotit celý den. Během celého dne jsem nafotil spousty krásných momentů, však se podívejte...

Tereza a Tomáš

Téměř na konci svatební sezóny jsem měl tu čest fotit svatbu Terce a Tomovi, kteří se brali prvního října v restauraci Dašické sklepy. V jejich důležitý den, bylo nádherně – babí léto v celé své kráse. I díky tomu vznikly moc hezké fotky, však se podívejte.

Míša a Robert

Míša s Robertem mě kontaktovali, zda bych jim nenafotil jejich svatbu, kterou měli naplánovanou na konec září v roubence Radostov nedaleko Nechanic. Jejich svatba se nesla v v pohodovém a kamarádském duchu, což se odrazilo i na fotkách...

Katka a Petr

Jedna z nekrásnějších svateb letošní sezóny, kterou jsem mohl fotit. Tak bych charakterizoval svatbu dvou pohodářů – Káti a Petra, kteří se rozhodli vzít v nádherném prostředí Paběnického mlýna nedaleko Čáslavi.

Alexandra a Daniel

V druhé půlce léta jsem fotil krásnou svatbu Alexandře a Danielovi, kteří měli obřad pod rozlednou Barborka v Horních Raškovicích. Nevěsta na něj přijela stylově. Před domem naskočila do přistaveného kočáru, který je odvezl až na místo obřadu.

VÍCE SVATEBNÍCH PŘÍBĚHŮ?

Nejnovější svatební příběhy jste již prošli. Ty starší najdete v odkazu níže. Tak neváhejte a zkoukněte je též…