Žofie a Radim

Jedna z nejhezčích svateb, kterou jsem mohl tento rok fotit. Tak asi těmito slovy bych uvedl svatbu dvou sympaťáků – Žofie a Radima, kteří se rozhodli vzít pod větvemi památného platanu v zámeckém parku v Cholticích. Svatba v kamarádském duchu, krásné místo a vydařené počasí – ideální mix na povedené svatební fotky.

Ivana a Tomáš

Svatba dvou pohodářů, které nic nerozhodí. Tak bych charakterizoval svatbu Ivany a Tomáše. Abyste mi rozuměli – Ivče a Tomovi bohužel nevyšlo ve svatební den počasí. Bylo pár stupňů nad nulou a silně pršelo. Přesto si ji novomanželé užívali, jako by byl horký letní den. Navíc jsme déšť využili a nafotili moc pěkné portréty. Podívejte se...

Nikola a Martin

Nikča s Martinem se brali na krásném místě, v kapli svatého Romelia na zámku v Cholticích. Fotil jsem celý den a domu jsem se tak dostal až v noci. Byl jsem unaven, ale spokojen, protože jsem mohl zachytit všechny krásné momenty, ze kterých se jejich svatba skládala.

Míša a Pavel

Sympatický pár Míša s Pavlem měli svatbu v Kosteleckých Horkách nedaleko Chocně. Přáli si nafotit obřad spolu se skupinovými fotkami a portréty. Pro mě jako fotografa byla radost fotit na tak hezkém místě. Děkuji za důvěru a přeji hodně štěstí v životě!

Anička a David

Anička a David je mladý sympatický pár z Prahy, který se bral 18. července 2020 na Ranči Orlice nedaleko Třebechovic pod Orebem. Na jejich svatbě jsem strávil víc jak půl dne a nejen že mě ji bavilo fotit, ale užíval jsem si ji i jako host. Navíc, na fotkách jim to náramně sluší.

Petra a Jakub

Péťa s Kubou je pro mě pár, který dvakrát rušil svatbu a do třetice jim to vyšlo. Nejprve zjistili, že budou rodina a svatba tak nebyla jak se říká "na pořadu dne", druhý pokus jim zase překazila koronavirová pandemie. Napotřetí jim již svatba dopadla 🙂

Adéla a Petr

26. 6. 2020 – toto krásné datum si pro svoji svatbu vybrala Adéla s Petrem, kteří se brali v myslivecké hájovně v Žiželicích nedaleko Chlumce nad Cidlinou.

Hanka a Jirka

Hanka s Jirkou měli nádhernou svatbu ve stylu boho, propracovanou do posledního detailu. Celá se konala na Ranči Orlice nedaleko Třebechovic pod Orebem. Jsem rád, že jsem mohl být její součástí.

Míša a Vojta

Míša s Vojtou mě kontaktovali několik měsíců před svatbou s tím, zda bych jim nenafotil svatbu od obřadu až po večerní zábavu. Obřad měli v Muzeu loutkařských kultur v Chrudimi a hostinu v tradiční staročeské restauraci ve Starých Čívicích u Pardubic. Další krásná svatba, kterou jsem měl možnost nafotit. Však se podívejte...

Lenka a Ondra

Lenku s Ondrou jsem poznal na svatbě Verči a Michala. Tenkrát ještě jako svatebčany. O rok později mě požádali, zda bych jim nenafotil jejich svatbu, kterou měli na hradě Kunětická hora a v restauraci Na výsluní v nedalekém Srchu.

Jana a Radek

Janča s Radkem mě požádali o nafocení obřadu, který se konal na krásném barokním zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Kromě obřadu ve stylovém Mramorovém sále jsme měli možnost fotit portréty i v romantickém interiéru zámku, který dal fotkám noblesní atmosféru.

Denisa a Lukáš

Denise a Lukášovi se líbily moje fotky, které jsem nafotil jejich kamarádům – Anetě a Jirkovi – na zámku v Chroustovicích. Proto mě oslovili a požádali o nafocení i jejich svatby. Nemohl jsem odmítnout. Tento sympatický pár se bral během krásného dne v kostele v Dolanech. Moc hezká svatba, však se podívejte...

Veronika a Michal

8.8.2018 – toto hezké datum si pro svou svatbu vybrali Verča s Michalem, kteří mě oslovili o její nafocení. Na focení jsem se opět těšil už proto, že si pro její konání vybrali mé oblíbené Dašické sklepy.

Tereza a Martin

Už při prvním setkání jsem viděl, že Terka s Martinem jsou velcí pohodáři, kteří si svůj "Den D" chtějí především užít. Svatbu měli nádhernou. Obřad se konal v kostele v Opočně, zatímco hostinu měli v Restaurantu Dašické sklepy.

Veronika a Martin

5. srpna jsem měl tu čest nafotit svatbu pohodovému páru Veronice a Martinovi, kteří si řekli své ano v kostele v Hrochově Týnci.

Aneta a Jirka

7.7.2017 – krásné datum a také krásná svatba Anety a Jirky – sympatického páru, který si řekl své ano na zámku v Chroustovicích, nedaleko Hrochova Týnce.

Klára a Jirka

Krásná letní svatba Kláry a Jirky se vším všudy, co k české svatbě patří. S Klárou s Jirkou jsme byli domluveni, že nafotím jejich den D od začátku do konce...

Jana a Jan

Pohodová, zábavná a kamarádská. Tak by se dala charakterizovat svatba Janči a Honzy. Jako fotograf jsem si jejich svatbu vysloveně užil.

Kristína a Honza

Kristína s Honzou si řekli své ano na krásném barokním zámku v Potštejně ve Východních Čechách. A já měl tu čest být u toho jako fotograf.