Denise a Lukášovi se líbily moje fotky, které jsem nafotil jejich kamarádům – Anetě a Jirkovi – na zámku v Chroustovicích. Proto mě oslovili a požádali o nafocení i jejich svatby. Nemohl jsem odmítnout. Tento sympatický pár se bral během krásného dne v kostele v Dolanech. Svatbu měli nádhernou, dotaženou do detailů, navíc se odehrávala v krásném místě – ve stylově zrekonstruované restauraci nazvané Statek Dolany.

Břetislav Válek, fotograf

Fotograf Břetislav Válek

Jsem fotograf z Pardubic, který se zaměřuje na fotografování svateb. Kromě svateb si mě můžete objednat i na nafocení portrétů, vaší rodiny, dětí nebo jakékoliv kulturní a společenské akce. Svoji působnost zaměřuji především na Východní Čechy. Nebráním se však zavítat kamkoliv v rámci České republiky.

Telefon: +420 775 937 799

Email: info@fotovalek.cz

Facebook

Břetislav Válek, fotograf

Fotograf Břetislav Válek

Jsem fotograf z Pardubic, který se zaměřuje na fotografování svateb. Kromě svateb si mě můžete objednat i na nafocení portrétů, vaší rodiny, dětí nebo jakékoliv kulturní a společenské akce. Svoji působnost zaměřuji především na Východní Čechy (Pardubicko, Chrudimsko, Královéhradecko). Nebráním se však zavítat kamkoliv v rámci České republiky.

Zavolejte mi

Napište mi email

Facebook