Vydáno: 16. června 2022

Hned na startu mé sezóny roku 2022 jsem opět fotil svatbu v restauraci Dašické sklepy. Tentokrát pro Janču a Petra, kteří zde byli ubytováni a přáli si nafotit celý den. Janča s Petrem jsou velcí pohodáři a ve stejném duchu se odehrávala i jejich svatba. Bylo mi na ni dobře a ještě lépe se mi ji fotilo. Během celého dne jsem nafotil spousty krásných momentů, však se podívejte...

Břetislav Válek, fotograf

Fotograf Břetislav Válek

Jsem fotograf z Pardubic, který se zaměřuje na fotografování svateb. Kromě svateb si mě můžete objednat i na nafocení portrétů, vaší rodiny, dětí nebo jakékoliv kulturní a společenské akce. Svoji působnost zaměřuji především na Východní Čechy. Nebráním se však zavítat kamkoliv v rámci České republiky.

Telefon: +420 775 937 799

Email: info@fotovalek.cz

Facebook

Břetislav Válek, fotograf

Fotograf Břetislav Válek

Jsem fotograf z Pardubic, který se zaměřuje na fotografování svateb. Kromě svateb si mě můžete objednat i na nafocení portrétů, vaší rodiny, dětí nebo jakékoliv kulturní a společenské akce. Svoji působnost zaměřuji především na Východní Čechy (Pardubicko, Chrudimsko, Královéhradecko). Nebráním se však zavítat kamkoliv v rámci České republiky.

Zavolejte mi

Napište mi email

Facebook